KONRAD DĄBROWSKI: WRÓCĘ W MARCU

Piotr Fajks, Informacja własna

2015-02-11

Konrad Dąbrowski (5-1, 1 KO) - pięściarz promowany przez Krzysztofa Zbarskiego, po prawie dziewięciu miesiącach przerwy prawdopodobnie wróci między liny w marcu.

- Tak długie przerwy nie są przypadkowe. W czasie wolnym od startów dużo się uczę, poprawiam technikę, gdyż zdaję sobie sprawę z tego, że jest jeszcze mnóstwo pracy przede mną. Teraz przygotowując się do startu dużo sparuję w lokalnym klubie z zawodnikami MMA, którzy dają mi niezły wycisk.

Dokładna data i miejsce pojedynku nie są jeszcze znane, natomiast wiemy, że pięściarz boksujący w kategorii super lekkiej zaliczy swój kolejny występ już na dystansie sześciu rund, a nie jak to miało miejsce ostatnio na przestrzeni czterech.

- Chciałbym stoczyć cztery walki w tym roku - nie ukrywa podopieczny trenera Jacka Dąbrowskiego, na co dzień komentator jednej ze sportowych stacji telewizyjnej - Łączę przyjemne z pożytecznym. Dzięki temu mogę dużo podpatrywać od innych i później wykorzystać to podczas własnego treningu - przyznaje zawodnik z Warszawy.