WASILEWSKI O GŁOWACKI vs SEFERI: DOŁOŻYMY SPORO DO GALI

Redakcja, Onet

2015-01-28

- Stanęliśmy na rzęsach, by walka z Seferim odbyła się w Polsce. Bardzo dużo dołożyliśmy do tej gali i nie ukrywam, że jest to nasza inwestycja w Krzyśka - przyznaje Andrzej Wasilewski, współpromotor Krzysztofa Głowackiego (23-0, 15 KO), który w sobotni wieczór skrzyżuje rękawice z Nurim Seferim (36-6, 20 KO) w półfinale eliminatora do tronu federacji WBO kategorii cruiser.

- Nie jest tak, jak uważa większość kibiców, że my na każdej gali zarabiamy. Do tej dołożymy kilkaset tysięcy złotych, ponieważ bardzo chcieliśmy, aby ta walka odbyła się w Polsce. Nie chcieliśmy jej w Niemczech, bo tam bardzo ciężko wygrywa się na punkty. Musieliśmy przebić oferty bogatych grup niemieckich, stąd ogromne koszty - nie ukrywa Wasilewski.

Przypomnijmy, iż w myśl założeń organizacji po odprawieniu "Albańskiego Tysona" popularny "Główka" powinien potem się spotkać w ostatecznym eliminatorze z Tonym Bellew (23-2-1, 14 KO).

Przed momentem zakończył się trening medialny Seferego. Pod wieczór na łamach BOKSER.ORG zaprezentujemy Wam jego urywki.