CANELO vs KIRKLAND ZAKLEPANE!

Redakcja, Ring Magazine

2015-01-24

Pogłoski sprzed trzech dni znalazły potwierdzenie. Tak oto Saul Alvarez (44-1-1, 31 KO) w kolejnym pojedynku skrzyżuje rękawice z mocno bijącym Jamesem Kirklandem (32-1, 28 KO).

- Walka jest już załatwiona. To będzie starcie tytanów. Pojedynek jest zatwierdzony podpisem, opieczętowany oraz dostarczony - mówił zadowolony Oscar De La Hoya.

Na pewno wszystko pokaże stacja HBO, choć nie ma jeszcze konkretnej daty. To na wszelki wypadek, gdyby jednak doszło do walki Mayweather vs Pacquiao, ale konkretny dzień mamy poznać w przeciągu tygodnia.

- James złożył podpis na kontrakcie i podobno Alvarez zrobił już to samo. Cała reszta poza datą i lokalizacją jest już zaklepana. To dla nas wielkie wyzwanie, ale jesteśmy na nie gotowi, gdyż James trenował na to bardzo ciężko - powiedział Michael Miller, menadżer Kirklanda.

SAUL ALVAREZ: SERWIS SPECJALNY

- Za kilka dni poznacie więcej szczegółów odnośnie spotkania Canelo z Kirklandem. Jeden i drugi chcieli tej walki, a przez wzgląd na ich style szykuje się wielka bitwa - zakończył De La Hoya.