STIVERNE: WILDER TO ŚWIETNY PROMOTOR, ALE TO NIE JEST WWE

2015-01-08, Redakcja, fightnews.com

Bermane Stiverne (24-1-1, 21 KO) niewiele mówi przed zbliżającą się walką w obronie tytułu WBC w wadze ciężkiej z Deontayem Wilderem (32-0, 32 KO). Nie musi - jego rywal promuje pojedynek za dwóch, pozwalając mistrzowi skupić się na treningach.

- Cały ten jego trash talk w ogóle mi nie przeszkadza. Myślę tylko o tym, aby go pokonać. Nie tylko znokautuję, ale i zranię tego dzieciaka. On zajmuje się gadaniną, tym próbuje się wybić, czuję się niemal tak, jakbym walczył z Muhammadem Alim. Wilder to świetny promotor, lepszy niż promotor mój czy jego. Dużo się o nim mówi, co jest oczywiście dobre dla naszej walki i dla mnie, ponieważ po pojedynku wszyscy będą znać nazwisko zawodnika, który go pokonał - stwierdził Kanadyjczyk.

STIVERNE-WILDER: TYPUJE TYSON FURY

Menedżer mistrza świata Camille Estephan dodaje, że Wilder, który tak samo jak z silnego ciosu, słynie z tego, że zawsze ma dużo do powiedzenia, pomylił prawdziwy sport z przedstawieniem rodem z pro wrestlingu.

- Bermane powiedział, że Deontay to klaun, który myśli, że występuje w WWE. A to walka na serio, tutaj nie ma żartów. Bermane jest gotowy. Naprawdę nie lubi tego faceta i wierzę, kiedy mówi, że wyrządzi mu krzywdę - oznajmił.

Pojedynek Stiverne-Wilder odbędzie się 17 stycznia w MGM Grand w Las Vegas. W Polsce transmisję przeprowadzi Polsat Sport.

<< Powrót na stronę główną <<