WASILEWSKI O CIEKAWYCH OFERTACH DLA PAWŁA KOŁODZIEJA

Redakcja, Informacja własna

2015-01-05

Nie jest żadną tajemnicą, że drogi Pawła Kołodzieja (33-1, 18 KO) i promującego go przez całą karierę Andrzeja Wasilewskiego rozchodzą się. Co prawda panowie nadal będą współpracować, ale już na innych zasadach. Mimo tego faktu, a także porażki w słabym stylu z Denisem Lebiediewem pod koniec września, ciekawe oferty wciąż spływają dla "Harnasia".

W Polsce są już robione przymiarki pod jego potyczkę z Michałem Cieślakiem (7-0, 3 KO), lecz trudno sobie wyobrazić, by Paweł, który dopiero co bił się o mistrzostwo świata, chciał ryzykować w konfrontacji z zawodnikiem groźnym, ale dopiero zaczynającym swoją zawodową karierę. Zresztą pieniądze też pewnie nie byłyby zbyt duże. Ciekawiej za to może być za oceanem...

PAWEŁ KOŁODZIEJ: SERWIS SPECJALNY

Wasilewski poinformował, że dla Kołodzieja są dwie ciekawe propozycje, przynajmniej od strony sportowej. Polak boksujący w kategorii junior ciężkiej mógłby skrzyżować rękawice z dwoma zawodnikami od Ala Haymona - BJ Floresem (31-1-1, 20 KO) bądź Jordanem Shimmellem (18-0, 15 KO), który kilka miesięcy temu był również przymierzany do Mateusza Masternaka.