GOŁOWKIN ROZPOCZYNA PRZYGOTOWANIA DO WALKI Z MURRAYEM

Redakcja, ringtv.com

2014-12-17

Giennadij Gołowkin (31-0, 28 KO) rozpoczyna w kalifornijskim Big Bear przygotowania do kolejnego pojedynku. W najbliższych tygodniach pod czujnym okiem Abela Sancheza Kazach będzie się zbroić na Martina Murraya (29-1-1, 12 KO). Walka odbędzie się 21 lutego w Monte Carlo.

32-latek ostatni okres poświęcił na międzynarodową promocję. Odwiedził Monako, Astanę, Londyn i stolicę Meksyku. Teraz jest już z powrotem w Stanach Zjednoczonych, gdzie skupia się na treningach przed lutowym występem.

Zobacz: GGG WŚRÓD NAJCHĘTNIEJ OGLĄDANYCH

- W minionych tygodniach byłem bardzo zapracowany, ale lubię spędzać czas z mediami i kibicami na całym świecie. Cieszę się na kolejny obóz z moim trenerem i obiecuję wspaniałe show w Monte Carlo – powiedział "GGG".

Promotor pięściarza Tom Loeffler dodał, że wizyty w kolejnych krajach były bardzo owocne.

- Giennadij wszędzie był przyjmowany w wyjątkowy sposób, zarówno przez media, jak i kibiców. To potwierdza, że jest najszybciej wschodzącą międzynarodową gwiazdą boksu. Obecnie koncentruje się już na przygotowaniach do walki z Murrayem, która będzie stanowić dla niego największy sprawdzian w karierze – stwierdził.

Stawką lutowej potyczki będą należące do Kazacha pasy WBA Super, IBO i tymczasowy WBC w wadze średniej.