BIERZEMY TO NA ŚMIECH - ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO WSPÓŁPRACY!

Redakcja, Informacja własna

2014-11-07

Zapraszamy naszych czytelników do zabawy. W zamian za udostępnienie nam materiałów, do których nasza redakcja nie ma dostępu, czyli po prostu z zawodnikami promowanymi przez Andrzeja Wasilewskiego, odwdzięczymy się nagrodami.

Macie jakieś nagranie treningu, nagraliście wywiad, cokolwiek - wysyłajcie, a my się odwdzięczymy. Mamy do wygrania zdjęcie z autografem Tomasza Adamka, komplet roczników boksu i nasze koszulki. Wszystkie osoby, które dostarczą nam materiały, a my je opublikujemy na stronie, w miarę naszych możliwości, coś od nas dostaną.

Zapraszamy również czytelników i fanów pięściarstwa do produkcji memów związanych z blokadą redakcji BOKSER.ORG. I nie chodzi oczywiście tylko o galę Polsat Boxing Night. Bawmy się w ten sposób na okrągło! Przy każdej gali organizowanej przez pana Wasilewskiego. Wszystkie śmieszne rzeczy związane z embargo na nas będą publikowane na specjalnie założonej stronie na fb. Najlepsze memy również nagrodzimy, w miarę naszych skromnych możliwości, różnymi fantami od nas. Póki co kontaktujcie się z nami mailowo - [email protected]

Zapraszamy wszystkich naszych czytelników do wspólnej zabawy - przesyłajcie wszystko co macie. Ze sportowym pozdrowieniem - redakcja BOKSER.ORG.