MICHAŁ CIEŚLAK: UMOWA ZOSTAŁA WYPOWIEDZIANA, NIE ZERWANA

Redakcja, Informacja własna

2014-10-30

Spore zamieszanie zrobiło się ostatnio wokół Michała Cieślaka (7-0, 3 KO). Obiecujący młody pięściarz kategorii junior ciężkiej postanowił więc odnieść się do ostatnich spraw i wytłumaczyć swoją sytuację.

- Ponad dwa miesiące temu umowa została wypowiedziana, a nie zerwana jak mówią niektórzy. Wiedział o tym zarówno Tomasz Babiloński, jak również Andrzej Gmitruk. Nie mam nic przeciwko dalszej współpracy z promotorem Babilońskim, możemy usiąść do rozmów na ten temat, ale na pewno już w innym kształcie i na innych zasadach. Prawda jest bowiem taka, że gdyby nie pewien sponsor, to już dawno siedziałbym gdzieś w Anglii pracując fizycznie. Nie chcemy żadnej wojny ani sądów, możemy się dogadać, jednak na zupełnie nowych warunkach - powiedział Cieślak.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że szef stajni Babilon Promotion złożył mu propozycję stoczenia pojedynku na początku grudnia w Wieliczce przeciwko Łukaszowi Janikowi (27-2, 14 KO).

- Możemy podjąć rękawice, ale gdy dostaniemy dwa miesiące na przygotowania, a nie cztery tygodnie - dodał niepokonany radomianin.