DE LA HOYA: KIBICE CZEKAJĄ NAJBARDZIEJ NA WALKĘ COTTO vs ALVAREZ

Keith Idec, Boxingscene

2014-10-11

Oscar De La Hoya przekonuje, że znudzeni telenowelą pod tytułem Mayweather vs Pacquiao kibice czekają zdecydowanie bardziej na pojedynek Saula Alvareza (44-1-1, 31 KO) z Miguelem Cotto (39-4, 32 KO). Ich potyczka wstępnie planowana jest na początek maja.

- Ludzie mówili o starciu Manny'ego Pacquiao z Floydem Mayweatherem, jednak są już zmęczeni. Chcieliby to zobaczyć, ale po prostu nie mogą. Znudziły się te same pytania i odpowiedzi. A skoro chcą walki Cotto z Canelo, to ją dostaną. Zresztą oni teraz już więcej dyskutują o tej konfrontacji niż Mayweathera z Pacquiao. To już nie jest jedna z lepszych walk, w tej chwili potyczka Cotto vs Alvarez to najlepsza i najbardziej wyczekiwana walka - stwierdził "Złoty Chłopiec", założyciel i szef grupy Golden Boy Promotions.

- To dobre zestawienie i walka, która powinna się po prostu odbyć w naturalny sposób. Kibice jej chcą i wszyscy będą szczęśliwy kiedy w końcu dojdzie do skutku - dodał sam zainteresowany, czyli promowany przez De La Hoyę popularny "Canelo".