PROMOTOR PALACIOS WRÓCI PO DWÓCH LATACH RAZEM Z RYWALEM 'GŁAZA'

Redakcja, Fightnews

2014-07-17

20 września - niemal dokładnie w drugą rocznicę porażki z naszym "Diablo", na ring powróci były dwukrotny pretendent do mistrzostwa świata kategorii junior ciężkiej, Francisco Palacios (21-2, 13 KO).

Portorykański "The Wizard" dwukrotnie mierzył się z naszym Krzyśkiem Włodarczykiem w walce o pas WBC. I o ile we wrześniu 2012 Polak nie pozostawił mu żadnych wątpliwości, to półtora roku wcześniej padł werdykt niejednogłośny, zdaniem wielu krzywdzący gościa z Portoryko.

Już 37-letni Palacios uwolnił się z niewolniczego kontraktu, założył własną grupę World Wide Elite Entertainment i promując samego siebie wystąpi podczas gali w Orlando.

- Jako promotor nie tylko postaram się doprowadzić siebie do kolejnej szansy walki o pas, ale również pomogę innym niewłaściwie prowadzonym w przeszłości zawodnikom - powiedział Francisco.

Co ciekawe podczas tej samej gali na ringu ma pojawić się Rowland Bryant (18-3, 12 KO), który pięć tygodni wcześniej w Międzyzdrojach skrzyżuje rękawice z Pawłem Głażewskim (22-2, 5 KO) w głównej walce wieczoru.