CHISORA O FURYM: ZETNĘ GO NICZYM DRZEWO

Redakcja, World Boxing News

2014-06-26

Na Wyspach zapominają już powoli o mega walce Froch vs Groves, nieudanym Mundialu, Wimbledon też zaraz się skończy i oczy angielskich kibiców zwrócą się w stronę rewanżowej potyczki na szczycie wagi ciężkiej pomiędzy Tysonem Fury (22-0, 16 KO) a Dereckiem Chisorą (20-4, 13 KO). Atmosferę podgrzewa też coraz mocniej "Del Boy" pałający żądzą rewanżu za punktową porażkę sprzed trzech lat.

W stawce pojedynku jest co prawda tytuł mistrza Europy wagi ciężkiej, ale w perspektywie również starcie z Władimirem Kliczko (62-3, 52 KO) w przyszłym roku.

- Fury to duży chłop, dlatego będę chciał roztrzaskać jego tułów. Zapewniam was, że padnie po ciosach na korpus - odgraża się panujący champion Starego Kontynentu.

- Nie wytrzyma tego co dla niego przygotuję. Zetnę go niczym jakieś drzewo, nie znajdzie miejsca by się ukryć. Będę na niego polował i zapędzę tam, gdzie już mi nie ucieknie i wtedy go przygwożdżę. W momencie zastopowania walki będzie już moich rozmiarów i nie chcę słyszeć z jego strony żadnych wymówek po wszystkim. Niech lepiej będzie dobrze przygotowany, ponieważ zostanie znokautowany - dodał Chisora.

Przypomnijmy, iż do ich drugiej konfrontacji dojdzie 26 lipca w wielkiej hali "Phones 4u Arena" w Manchesterze.