POLSAT SPORT WPROWADZA MAGAZYN SPORTÓW WALKI

Redakcja, Informacja prasowa

2014-06-09

We wtorek w Polsacie Sport zostanie wyemitowany pierwszy odcinek magazynu sportów walki, który prowadzić będą Mateusz Borek i Paweł Wójcik. Dyskusje w programie będą dotyczyć nie tylko o boksu zawodowego, ale też amatorskiego oraz MMA. Stałym ekspertem "Punchera" będzie Janusz Pindera, z pewnością więc nie zabraknie kulisów polskiego boksu, aktualnego i tego sprzed lat.

– Jest to znakomita informacja dla wszystkich kibiców sztuk walki – twierdzi Andrzej Kostyra. – Przecież żadna stacja telewizyjna nie ma tak bogatego archiwum bokserskiego i MMA jak Polsat. Czasami aż korci, żeby pokazać to raz jeszcze. Nie tylko z komentarzem, ale także z ocenami gości, a ci przecież będą znakomici. Tak jak "Cafe Futbol" jest obowiązkową lekturą dla fanów piłki nożnej, tak "Puncher" będzie obowiązkową dla kibiców boksu – dodaje komentator i ekspert Polsatu.

W pierwszym odcinku, który zostanie wyemitowany na Polsacie Sport we wtorek 10 czerwca o godzinie 18.30 gośćmi Mateusza Borka będą Janusz Pindera, a także Andrzej Wasilewski i Andrzej Gmitruk.