CHAMBERS SZUKA RYWALA NA TWITTERZE

Redakcja, Twitter

2014-06-09

Eddie Chambers (39-4, 21 KO) wciąż nie zna nazwiska rywala, z którym zmierzy się 26 lipca w Manchesterze na gali Fury vs Chisora II. W związku z tym Amerykanin postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i samemu poszukać oponenta za pośrednictwem Twittera.

Były przeciwnik Tomasza Adamka rzucił wyzwanie dwóm mocno bijącym Australijczykom – Lucasowi Browne’owi (20-0, 18 KO) i Markowi de Moriemu (26-1-2, 23 KO). – Którykolwiek z was, zapraszam 26 lipca, dobre pieniądze, duża gala, zróbmy to! – napisał.

Browne szybko odpowiedział, stwierdzając, że ma inne plany. Dodał też, że wątpi, aby jego młodszy rodak przyjął wyzwanie. – Mam już w planach walkę w obronie tytułu Wspólnoty Brytyjskiej. A Mark walczy tylko ze starymi, wyboksowanymi zawodnikami. Walka z tobą byłaby dla niego zbyt ryzykowna – oznajmił.

Chambers związał się niedawno z Team Fury i przeniósł karierę do Wielkiej Brytanii. Od tego czasu stoczył trzy zwycięskie walki, jednak żaden z rywali nie był wymagający. Amerykanin liczy na większy sprawdzian w Manchesterze.