SNARSKI: ŚWIERZBIŃSKI POKAZAŁ SIĘ Z DOBREJ STRONY

Redakcja, Informacja własna

2014-05-12

Dobra passa Roberta Świerzbińskiego (13-3, 3 KO) niestety dobiegła końca. Na gali w Liverpoolu "Shy" został rozbity i zastopowany przez dobrze rokującego niepokonanego Chrisa Eubanka Jr (15-0, 10 KO) - syna charyzmatycznego mistrza świata dwóch kategorii wagowych.

Promujący Roberta Dariusz Snarki znajduje jednak pozytywy i uważa, że jego podopieczny wypadł znacznie lepiej niż kilku innych polskich pięściarzy, którzy poza granicami swojego kraju przegrywają znacznie szybciej i nie pokazują ducha walki.

EUBANK POROZBIJAŁ ŚWIERZBIŃSKIEGO >>>

- Robert walczył bardzo ambitnie, pomimo że sedzia liczył go aż siedmiokrotnie. Za każdym razem wstawał i dalej był w natarciu. Dziwi mnie to, że Chris Eubank tyle czekał nie zadając ciosów, ale to jest jego styl. W momencie, gdy Świerzbiński atakował, on sprytnie przepuszczał go nogami - analizuje "Snara".

- Reasumując ten wyjazd, mogę powiedzieć, że mój podopieczny pokazał się z dobrej strony. Na pewno nie padał tak jak kilku naszych pięściarzy, którzy są promowani i mają piekne rekordy, a w pojedynkach wyjazdowych mamy z dużej burzy mamy mały deszcz i wiele pytań dlaczego ro się stało - kończy Snara.