MARQUEZ GOTOWY NA WOJNĘ

Rene Umanzor, boxingscene.com

2014-05-12

Juan Manuel Marquez (55-7-1, 40 KO) udowodnił już swoje i miłością meksykańskich kibiców będzie się cieszył jeszcze długo po zakończeniu kariery, ale teraz ma przed sobą kolejne ważne zadanie - w następną sobotę będzie boksował ze znacznie większym i silniejszym Mikiem Alvarado (34-2, 23 KO), a zwycięstwo będzie przepustką do walki o tytuł w piątej kategorii wagowej.

HBO GREATEST HITS: JUAN MANUEL MARQUEZ >>>

- Spodziewam się trudnej walki. Wiem, że taka będzie. Mike Alvarado jest gotowy zginąć w ringu, zadaje dużo ciosów, a do tego jest szybki i ma świetną kondycję. Wyjdę do ringu nastawiony na wojnę - zapowiada 40-letni "Dinamita".

MARQUEZ DOCENIA MANNY'EGO PACQUIAO >>>

- Na moją korzyść przemawia doświadczenie oraz doskonałe przygotowanie. Pracowałem nad szybkością i techniką, to będą klucze do zwycięstwa. Nie wiem, czy porażka oznacza koniec kariery. Nie wyjdę między liny z myślą o tym, że mogę przegrać, ale wszystko może się zdarzyć. Wychodzę pozytywnie nastawiony i gotowy wydrzeć zwycięstwo za wszelką cenę, a to sprawi, że walka będzie znakomita - kończy Marquez.