CIEŚLAK vs JEŻEWSKI: BYŁA OFERTA, WALKI NIE BĘDZIE

Łukasz Furman, Informacja własna

2014-05-03

Jak dowiedziała się redakcja BOKSER.ORG, Tomasz Babiloński złożył ofertę Mariuszowi Grabowskiemu, by 31 maja w Lublinie zorganizować pojedynek dwóch młodych, niepokonanych i obiecujących pięściarzy kategorii junior ciężkiej.

Chodzi o promowanego przez Grabowskiego Nikodema Jeżewskiego (6-0-1, 4 KO) oraz współpromowanego przez Babilońskiego i Andrzeja Gmitruka radomianina Michała Cieślaka (5-0, 2 KO).

W minioną sobotę obaj zgodnie wygrali swoje potyczki - Jeżewski wysoko wypunktował doświadczonego Artsioma Czarniakiewicza na dystansie sześciu rund, natomiast Cieślak z wielkim rozmachem uporał się w kilka minut z byłym ćwierćfinalistą olimpijskim, Arturem Binkowskim. Do pojedynku naszych prospektów jednak nie dojdzie, gdyż oferta ze strony Babilon Promotion opiewała tylko na sumę "tysiąc za rundę". Za sześć starć z tak groźnym pięściarzem jak Cieślak Nikodem dostałby więc zbyt mało. Może w przyszłości...

Z naszych informacji wynika również, że Michał poza startem w Lublinie ma jeszcze wystąpić podczas sierpniowej gali w Międzyzdrojach. Poniżej prezentujemy Wam sobotni pojedynek Jeżewskiego oraz sparing Cieślaka z Krzyśkiem Zimnochem.