WYPOWIEDZI BOHATERÓW GALI W LAS VEGAS

Redakcja, Informacja prasowa

2014-05-01

Oczywiście głównymi bohaterami gali w Las Vegas będą Mayweather i Maidana, ale oddajmy najpierw głos pozostałym zawodnikom, którzy poprzedzą walkę wieczoru.

- Obóz treningowy przebiegał wyśmienicie. Wiedzieliśmy nad czym musimy się skupić i pracowaliśmy bardzo ciężko przez ostatnie osiem miesięcy. Z całą pewnością w sobotę zobaczycie nowego mnie - powiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej Amir Khan (28-3, 19 KO).

- Powitam go w wadze półśredniej. Gdy zabrzmi już gong zobaczycie mnie w najlepszej formie w jakiej byłem kiedykolwiek - odparł w podobnym tonie rywal Anglika, Luis Collazo (35-5, 18 KO).

- Fakt, że stawiacie naprzeciw mnie takiego przeciwnika to oznaka braku szacunku dla mnie. Facet dostanie największą wypłatę w karierze, ale również skopię mu dupę - stwierdził jak zwykle kontrowersyjny Adrien Broner (27-1, 22 KO). Reszta jego wypowiedzi nie nadaje się do cytowania.

- Jesteśmy gotowi. Zobaczcie tę galę, bo pozwolę swoim rękom pracować i możecie spodziewać się z mojej strony doskonałego występu - dodał skazywany na porażkę Carlos Molina (17-1-1, 7 KO).