SPARINGPARTNER FONFARY Z NOWYM RYWALEM

Gabriel Campillo (22-6-1, 9 KO), jeden ze sparingpartnerów przygotowującego się do walki o mistrzostwo świata Andrzeja Fonfary (25-2, 15 KO), 9 maja zmierzy się nie z Ibrahimem Lopezem, jak pierwotnie planowano, a z Brytyjczykiem Rickym Dennisem Powem (11-2-1, 8 KO). Walka odbędzie się w Gran Canaria Arena w Las Palmas.

Były czempion WBA przebywa obecnie w Chicago, gdzie przez trzy tygodnie będzie głównym sparingpartnerem Fonfary. Polaka dobrze zna – w sierpniu ubiegłego roku boksował z nim na gali w Chicago, przegrywając przez nokaut w dziewiątym starciu. Fonfara liczy na to, że sparingi z doświadczonym Hiszpanem pomogą mu się odpowiednio przygotować do niezwykle trudnej potyczki z Adonisem Stevensonem (23-1, 20 KO), która odbędzie się 24 maja w Montrealu.

Warto przypomnieć, że nowy rywal Campillo również zaliczył w swojej karierze polski epizod. W październiku 2012 roku boksował na gali w Wieliczce z Andrzejem Sołdrą (9-1-1, 5 KO). Nasz zawodnik wygrał wówczas przez techniczny nokaut w siódmej rundzie. Była to pierwsza porażka w karierze Brytyjczyka.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.