MECHONCEW ZNÓW PRZED CZASEM

2014-02-22

Trwa bardzo atrakcyjna gala w Makau. Przed momentem zakończyła się walka jednego z najlepszych amatorów ostatnich lat kategorii ciężkiej i półciężkiej - Jegora Mechoncewa (2-0, 2 KO). Mistrz olimpijski z Londynu już w pierwszym starciu lekko zachwiał niepokonanym dotąd Atthapornem Jaritramem (4-1, 1 KO) lewym sierpowym. W drugim już na początku rzucił go na deski lewym krzyżowym w wymianie przy linach, a dwie minuty później po serii mocnych ciosów w narożniku sędzia przerwał rywalizację, ogłaszając wygraną rosyjskiego mańkuta przez TKO.

Wcześniej w pojedynku czołowych zawodników wagi piórkowej Marvin Sonsona (18-1-1, 15 KO) piekielnym lewym podbródkowym brutalnie znokautował w trzeciej rundzie Akifumi Shimodę (28-4-2, 12 KO), a w dywizji super muszej Rex Tso (12-0, 8 KO) narzucił takie szaleńcze tempo, że wyczerpany i porozbijany Mako Matsuyama (7-8-1, 3 KO) padł ze zmęczenia w połowie ósmej odsłony i pozostał na deskach jeszcze kilkadziesiąt sekund.