CHAVEZ: Z WAGĄ NIE BĘDZIE PROBLEMU

Julio Cesar Chavez Jr (47-1-1, 32 KO) przygotowuje się do rewanżowego pojedynku z Brianem Verą (23-7, 14 KO) i zapewnia, że tym razem nie będzie miał żadnych problemów. Były mistrz świata wagi średniej jest w treningu od kilku miesięcy i podobno obecnie ma tylko 12 funtów nadwagi. Pojedynek odbędzie się w limicie 168 funtów.

Ich wrześniowa walka zakończyła się kontrowersyjną wygraną syna legendy. Chavez prezentował się lepiej technicznie, ale był w ringu bardzo ospały i prawdopodobnie wykończony zbijaniem nadwagi. Rewanż został zakontraktowany na 12 rund i odbędzie się 1 marca w San Antonio w Teksasie.

- Cóż, ważę tylko 12 funtów więcej niż przewiduje limit, więc nie powinienem mieć żadnych problemów ze zrobieniem wagi. Tym razem potraktowałem sprawę poważnie, bardziej niż kiedykolwiek w karierze. Bardzo chcę zademonstrować wszystkim moją obecną dyscyplinę i efekty pracy, jaką wykonałem w ostatnich miesiącach. Muszę pokazać ludziom inną stronę siebie. Chcę zostać mistrzem, bo żaden Meksykanin przede mną nie podbił kategorii super średniej - powiedział 27-letni Chavez Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: robsonpodlasie
Data: 02-02-2014 08:23:59 
Największy problem Chaveza Jr. przed każdą walką - waga i zastanawianie się czy zrobi limit. Na tym poziomie to jest niepoważne. Który z mistrzów lub zawodników z czołówki ma takie problemy, chyba tylko Chavez, nie mówię o ciężkich jako że ich limity nie obowiązują. Może w końcu zrozumiał, że to wstyd dla niego i jawny brak profesjonalizmu. Talent ma, niech się weźmie do roboty, zawsze to jeden świetny bokser więcej jeśli pozbędzie się lenistwa.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.