JOSHUA I HOPER WYGRALI SWOJE WALKI

2014-02-02

Jak dotąd nikt nie zdołał przetrwać pełnych sześciu minut z Anthonym Joshuą (4-0, 4 KO) i nic w tej kwestii nie uległo zmianie. Podczas gali w Cardiff aktualny mistrz olimpijski kategorii super ciężkiej odprawił Doriana Darcha (7-3, 1 KO).

Joshua po odrobinę wolniejszym starcie podkręcił tempo w połowie rundy i jeszcze przed pierwszą przerwą Walijczyk znalazł się w tarapatach. Tuż po niej 24-letni Anthony ponowił atak i do akcji wkroczył sędzia w obawie przed ciężkim nokautem.

Kerry Hope (20-6, 1 KO) w poprzednich miesiącach walczył w kratkę, notując zwycięstwo i porażkę na przemian. Ostatnio przegrał, więc tym razem to jego ręka powędrowała w górę. Były mistrz Europy wagi średniej pokonał po wyrównanych sześciu starciach (59:58) Irlandczyka Paula Moffetta (3-1-1, 2 KO).