ŚWIĄTECZNY RING TELEGRAM

Redakcja, Informacja prasowa

2013-12-26

Will Tomlinson (21-0-1, 12 KO), czołowy pięściarz kategorii super piórkowej i posiadacz pasa mniej prestiżowej federacji IBO związał się właśnie kontraktem z grupą Golden Boy Promotions. Umowa będzie obowiązywać na pięć następnych jego walk.

Dziennikarze sławnego "The Ring Magazine" wybrali Roberta Garcię na trenera roku.

Co prawda Magomed Abdusalamow (18-1, 18 KO) został we wtorek przeniesiony na oddział rehabilitacyjny, ale to jedyna dobra informacja. Rosyjski gladiator choć otwiera oczy, to wciąż nie reaguje na bodźce zewnętrzne, nie mówi, a oddycha przez specjalną rurkę. Lekarze nie ukrywają nawet, że "Mago" doznał pewnych trwałych, nieodwracalnych uszkodzeń. O sprawności fizycznej nie ma mowy, jest za to nadzieja na porozumiewanie się z bokserem. Oby rehabilitacja odbyła się jak najlepiej...

Po trudnym dla siebie minionym roku Victor Ortiz (29-4-2, 22 KO) powróci na ring 30 stycznia starciem z Luisem Collazo (34-5, 17 KO). Były mistrz świata wagi półśredniej ma nadzieję, że ewentualne zwycięstwo stworzy mu szansę na spotkanie z liderem niższej dywizji, Dannym Garcią (27-0, 16 KO).

- Jasne, czemu nie? Znamy się już wiele lat. Danny to wielki mistrz, ale nadchodzi mój czas i to ja będę dominował w wadze półśredniej - odgraża się Ortiz.