DEONTAY WILDER: NIE BOKSUJĘ DLA PIENIĘDZY TYLKO DLA CHWAŁY

Redakcja, World Boxing News

2013-12-24

- Jeśli twoją ambicją nie jest zostanie mistrzem świata, to po prostu znalazłeś się w niewłaściwym biznesie i nie ma tu dla ciebie miejsca. Pieniądze to jedno, ale najważniejsze jest realizowanie swoich celów - przekonuje Deontay Wilder (30-0, 30 KO), który w nadchodzącym roku niemal na pewno doczeka się walki o mistrzostwo świata wagi ciężkiej federacji WBC.

- Nie jestem bokserem dla pieniędzy, tylko dla chwały. Mam zamiar zostać legendą tego sportu, dlatego zmierzę się z każdym kogo postawią naprzeciw mnie - dodał "The Bronze Bomber", odnosząc się również do listu wystosowanego przez Derecka Chisorę (19-4, 13 KO) na początku tego miesiąca.

- Widziałem to co napisał. To był śliczny liścik. Do naszej walki dojdzie, bo naprawdę tego chcę. Szczerze mówiąc uważam, że to byłaby dla mnie łatwa przeprawa, czym udowodniłbym ludziom na co naprawdę mnie stać. Jego styl jest wręcz stworzony pode mnie, gdyż lubię nacierających pięściarzy, którzy wywierają na mnie presję - zapewnił słynący z nokautującego ciosu ostatnie medalista olimpijski w barwach USA.