ZMOTYWOWANY SYROWATKA

Redakcja, Informacja prasowa

2013-12-05

Przedświąteczna gala "Windoor Radom Boxing Night" zapowiada się niezwykle emocjonująco. W walce wieczoru niepokonany zawodnik DW Boxing Group Michał Syrowatka (6-0, 1 KO) stanie do boju o tytuł WBF wagi junior średniej. Przeciwnik Polaka zostanie podany w najbliższym czasie.

Przypomnijmy, że 25-letni pięściarz 9 listopada w Ełku stoczył emocjonujący bój z twardym i bardziej doświadczonym Franckem Petitjeanem (10-3-2, 1 KO), ostatecznie wygrywając na punkty. Teraz Syrowatka trenuje jeszcze ciężej, by zdobyć pierwszy tytuł w karierze i nie zawieść oczekiwań kibiców.

- Fakt, że moja walka będzie głównym wydarzeniem wieczoru gali w Radomiu, jest dla mnie wielkim wyróżnieniem. Myślę, że jest to marzenie każdego zawodowego pięściarza. Stawką grudniowego występu będzie dodatkowo pierwszy pas, co również jest dla mnie czymś nowym. Czy odczuwam większą presję? Chyba tak, jednak motywuje mnie ona do jeszcze większej pracy na sali. Nie chcę zapeszać, ale na tę chwilę przygotowania przebiegają perfekcyjnie, sparingi rozpocząłem w zeszłym tygodniu, a kontuzje omijają mnie szerokim łukiem. W Radomiu zobaczycie dobry boks w moim wykonaniu – powiedział Syrowatka.