STURM I BARKER PEWNI SWEGO NA KONFERENCJI

Redakcja, Fightnews

2013-12-02

- Jestem przekonany, że pokonam go wyraźnie. Mam spore doświadczenie wyniesione z najważniejszych walk, a do tego złapałem świetną formę. Wierzcie, nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa, a ci wszyscy, którzy już mnie skreślili, popełniają poważny błąd. Zmieniłem sporo w ostatnim czasie i to teraz procentuje. Nie miałem nawet problemów z wagą. Zaskoczę swojego rywala w ringu - odgraża się Felix Sturm (38-3-2, 17 KO), który w sobotę w Stuttgarcie zaatakuje mistrza wagi średniej według federacji IBF, Darrena Barkera (26-1, 16 KO).

- Za nami świetny obóz przygotowawczy, a Felix jest w wybornej formie. To zagwarantuje mu miejsce w historii niemieckiego boksu jako czterokrotny mistrz świata - wtóruje swojemu podopiecznemu trener Fritz Sdunek.

- Nie ma w ogóle takiej możliwości bym przegrał ten pojedynek. Szanse Sturma są po prostu zerowe. On był wielkim mistrzem, lecz wiem doskonale co muszę zrobić by go pokonać. Teraz nadszedł mój czas! Dopiero co sięgnąłem po tytuł, a zamierzam go bronić skutecznie jeszcze bardzo długo - ripostował podczas dzisiejszej konferencji prasowej Anglik.