BŁYSKAWICZNY POJEDYNEK W OŁAWIE

Redakcja, Informacja prasowa

2013-11-21

16 listopada - IX Oławski Ogólnopolski Turniej Bokserski i zapowiadane starcie świeckiej reprezentacji w osobie Burmistrza Miasta Oława Franciszka Października z Proboszczem Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Oławie - Pawłem Cembrowiczem, było najkrótszym w historii pojedynkiem. Przygotowania w narożnikach, założenie rękawic, po komendzie "Boks" doszło do zetknięcia rękawic w ringu! W tym samym momencie zabrzmiał "Gong", kończąc walkę.

Sędzia ogłasza remis, natomiast w pozostałych konfrontacjach nie było już tak łatwo i po paru zaciętych pojedynkach Pan Burmistrz w ringu wręczał już tym razem nagrody dla najlepszych.

 

Kategoria 50kg
Jakub Przystaś (ZKB Jaskinia Lwa Ziębice) vs Krzysztof Zachary (Champion Chojnów) 3:0
Kategoria 58kg
Tomasz Guzak (Boks Team Oława) vs Pavel Plny (BCB Broumov) 0:3
Kategoria 70kg
Adam Peliński (Kaczor Boks-Team Wałbrzych) vs Szymon Stankiewicz (NKB Energetyka Lubin) 3:0
Kategoria 81kg
Łukasz Szymański (Boks Team Oława) vs Michał Jarkowski (BCB Broumov) 3:0
Kategoria 48kg
Kacper Harkawy (Champion Chojnów) vs Sebastian Misiąg (Champion Chojnów) 3:0
Kategoria 57kg
Adam Kwiendacz (niezrzeszony) vs Dominik Grochowy (PKB Polkowice) 2:1
Kategoria 66kg
Maciej Chlebowski (Kaczor Boks-Team Wałbrzych) vs Bartosz Smolak (Orlik Brzeg) 0:3
Kategoria 75kg
Maksymilian Bibikow (KS Gwardia Wrocław) vs Hubert Brause (BCB Broumov) 0:3
Kategoria 69kg
Daniel Dąbrowski (KS Gwardia Wrocław) vs Tomasz Martusewicz (Kaczor Boks-Team Wałbrzych) 2:1
Kategoria 75kg
Wojciech Maciocha (Orlik Brzeg) vs Bartłomiej Szubart (Boks Polonia Świdnica) 3:0
Kategoria 75kg
Grzegorz Dunaj (Boks Team Oława) vs Michał Molenda (ZKB Jaskinia Lwa Ziębice) 0:3
Kategoria 91kg
Piotr Zieliński (Orlik Brzeg) vs Kamil Grabowski (ZKB Jaskinia Lwa Ziębice) 0:3
Kategoria 64kg
Patryk Trochimiak (Kaczor Boks-Team Wałbrzych) vs Mateusz Matyja (Orzeł Oleśnica) 3:0
Kategoria 69kg
Sebastian Kowalski (KS Gwardia Wrocław) vs Paweł Wechman (Orzeł Oleśnica) 1:2

Jarosław Samonek (Janik Boks Jelenia Góra) vs Krystian Wojtkowski (KS Skorpion Żary) WO
Kategoria 75kg
Szymon Pawliszyn (Boks Team Oława) vs Adam Jaworski (ZKB Jaskinia Lwa Ziębice) 0:3

Ewa Gibka (UKS Bokser Chojnice) vs Jessica Sionko (Boks Polonia Świdnica) 3:0