TYLKO MANNY MOŻE RYWALIZOWAĆ Z FLOYDEM?

Redakcja, worldboxingnews.net

2013-10-08

Michael Koncz to od wielu lat doradca Manny'ego Pacquiao (54-5-2, 38 KO) i osoba z najbliższego otoczenia filipińskiego gwiazdora. Kilkanaście miesięcy temu mówiło się, że to właśnie Koncz i Bob Arum są winni kolejnego fiaska negocjacji z obozem Floyda Mayweathera (45-0, 26 KO), dziś jednak powszechnie panuje opinia, że jeśli ktoś ponosi za to winę, to w głównej mierze jest to sam "Money".

Koncz twierdzi, że blisko 35-letni "Pacman" szykuje wielką formę na powrót i kiedy upora się z Brandonem Riosem (31-1-1, 23 KO), będzie gotowy wyjść do ringu z Mayweatherem. Co więcej, Manny ma być dla Floyda najtrudniejszym spośród wszystkich dostępnych przeciwników.

- Wszyscy widzieli, że Mayweather udzielił Canelo srogiej lekcji boksu. To był świetny występ - komplementuje króla P4P doradca Pacquiao. - Wierzę, że Manny jest obecnie jedynym zawodnikiem, który jest w stanie postawić opór Floydowi i dać mu radę. Kiedy miałaby się odbyć ta walka? To pytanie do Floyda. Manny mówił wiele razy, że jest gotowy z nim walczyć.