RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW NA WIELICZKĘ

Redakcja, Informacja prasowa

2013-09-20

Już 19 października w Kopalni Soli "Wieliczka", 125 m pod ziemią, będzie miała miejsce kolejna odsłona legendarnego już cyklu gal boksu zawodowego. Wojak Boxing NightUnderground Show to niesamowite emocje sportowe w niespotykanej scenerii!

Organizatorzy gali (Babilon Promotion przy współpracy z Ulrich Knockout Promotions) przewidzieli sześć pojedynków zawodowych i moc atrackcji dla gości, którzy ten sobotni wieczór zdecydują się spędzić 125 metrów pod ziemią. Walki wieczoru wszystkich wcześniejszych edycji Underground Show były porywającymi widowiskami. Nie inaczej będzie tym razem, a zadba o to Krzysztof Zimnoch (16-0-1, 11 KO), który nie znalazł jeszcze pogromcy na zawodowym ringu.

Zimnoch to jeden z największych prospektów wagi ciężkiej w Europie. Naprzeciw niego stanie Polak z kanadyjskim paszportem - Artur Binkowski (16-3-3, 11 KO). Solidny pięściarz z Kanady, były mistrz amatorów tego kraju,  postawi z pewnością twarde warunki, zwłaszcza że bardzo chce dobrze się pokazać przed publicznością w Polsce. Binkowski to już chyba ostatnia "przeszkoda" na drodze Krzysztofa Zimnocha do upragnionej walki z Arturem Szpilką (16-0, 12 KO). Konflikt obu pięściarzy musi znaleźć finał na ringowych deskach, zanim to jednak nastąpi, Krzysztof Zimnoch musi wygrać z Binkowskim.

W innych pojedynkach Krzysztof Głowacki (19-0, 12 KO) zmierzy się ze słynnym Richardem Hallem (30-13, 28 KO) – 8 rund w wadze cruiser. Również w kategorii junior ciężkiej solidny Łukasz Rusiewicz (13-15, 6 KO) przetestuje debiutanta z Ostródy Michała Cieślaka (1-0) na dystansie 4 rund. Ponadto Michał Żeromiński (5-0, 1 KO) powalczy z byłym mistrzem Europy i pretendentem do tytułu mistrza świata IBF – Rafałem Jackiewiczem (42-11-2, 21 KO) - 8 rund w wadze półśredniej. Dopełnieniem będą walki Ismaila Tebojewa (7-4-1, 3 KO) z Robertem Świerzbińskim (11-2, 3 KO) oraz Daniela Urbańskiego (21-13-3, 5 KO) z Kamilem Szeremetą (4-0).

KUP BILET NA GALĘ W WIELICZCE >>>