MATTHYSSE: W RAZIE CZEGO WSTANĘ Z DESEK!

Luis Sandoval, boxingscene.com

2013-08-26

Lucas Matthysse (34-2, 32 KO) jest bardzo zdeterminowany przed walką z Dannym Garcią (26-0, 16 KO) i zapewnia, że da z siebie wszystko, by pokonać mistrza świata WBC i WBA kategorii junior półśredniej.

Argentyński puncher, który w ostatnich występach nokautował Lamonta Petersona, Mike'a Dallasa Juniora, Oluseguna Ajose i Humberto Soto, nie wierzy w to, by walka ze "Swiftem" miała potrwać pełne 12 rund.

- Nie, to nie potrwa dwunastu rund. Wiem o tym. Jestem przekonany, że to zakończy się wcześniej. Nie będę szukał nokautu, ale jak zwykle przygotowałem się doskonale. Wyjdę do ringu wykonać swoją pracę. Jeśli zakończy się to nokautem to nawet lepiej, ale wynik się nie zmieni, jeżeli sędziowie będą o nim decydować. Pracowałem bardzo ciężko i dlatego wiem, że dostanę to, czego pragnę - powiedział 30-letni Matthysse.

- Mam nadzieję, że on będzie mnie atakował. Wiem, że czeka nas wspaniała walka. Tak, wcześniej przyjmowałem już mocne ciosy i dawałem sobie z tym radę. Jestem gotowy na wszystko i jeśli Danny Garcia rzuci mnie na deski, wstanę i będę walczył dalej - zapewnia "The Machine", zdecydowany faworyt większości bukmacherów.