ADAMEK TRZYMA WAGĘ 98-100 KG

Informacja prasowa, fot. Maciej Jóźwik

2013-07-03

Wczoraj informowaliśmy Was o tym, że przygotowujący się do powrotu Tomasz Adamek (48-2, 29 KO) sparuje m.in. z Wiaczesławem Głazkowem (14-0-1, 10 KO). 3 sierpnia obydwaj zawodnicy wystąpią na gali w Mohegan Sun Casino. Rywalem "Górala" będzie niebezpieczny Tony Grano (20-3-1, 16 KO).

Ważna jest informacja o obecnej wadze Adamka. 36-letni Polak twierdzi, że waży w granicach 98-100 kilogramów, co zdaniem większości ekspertów jest dla niego najlepsze. W ostatnich występach Tomek wnosił do ringu wiekszą wagę i nie błyszczał między linami, gdzie wyraźnie brakowało mu szybkości i ruchliwości, z której słynął.

- Jednym słowem na miesiąc przed walką wszystko przebiega zgodnie z planem. Zdrowie dopisuje a co istotne utrzymuję w okresie intensywnego treningu ustabilizowaną wagę w granicach 98 – 100 kg. Wierzę, że wszystkie plany treningowe, w tym sparingi uda się zrealizować bez kontuzji. Pozdrawiam fanów boksu i zapraszam do śledzenia moich dalszych przygotowań. Wkrótce będą zdjęcia ze sparingów - pisze Adamek.