TOMASZ ADAMEK PO PIERWSZEJ KONFERENCJI

Adamek Team, fot. Mike Gladysz

2013-07-01

W zeszły czwartek w klubie Wisła znajdującym w Garfield odbyła się konferencja prasowa Tomasza Adamka (48-2, 29 KO). Spotkanie oficjalnie zapowiadało jego powrót na ring i najbliższą walkę z Tony'm Grano (20-3-1, 16 KO), z którym stoczy pojedynek 3 sierpnia w Mohegan Sun Casino w Connecticut.

- Znowu zobaczymy Tomasza Adamka w ringu, i każdy z nas wie, co to oznacza; akcja, ekscytacja i wspaniałe bokserskie widowisko. Zmierzy się z Grano, który mieszka w Connecticut, oznacza to, że obaj pięściarze będą mieli swoich fanów za sobą. Zapowiada się wspaniałe bokserskie widowisko - mówiła zadowolona Kathy Duva. Dodała też, że sierpniową galę będzie oglądało prawie 6 milionów widzów, gdyż będzie ona pokazywana w amerykańskiej stacji NBC Sport.

- Po bardzo pracowitym ubiegłym roku, wziąłem sobie trochę wolnego od boksu. Teraz jestem w pełni sił, od ponad 10 tygodniu trenuje pełną parą i jestem w świetnej formie. Na samą myśl, że już w sierpniu znowu wejdę do ringu czuje podekscytowanie i rośnie mi adrenalina. Widziałem walki Grano, jest dobrym zawodnikiem, i wiem że nie podda się tak łatwo, bo dla niego ta walka to jest życiowa szansa. Pokonam go, i ci którzy wysyłali mnie już na bokserską emeryturę zobaczą nowego Adamka.- powiedział na konferencji polski pięściarz. Dodał też, że nie jest zainteresowany walką z Krzysztofem Włodarczykiem.

- Bardzo dobrze współpracuje się nam z Main Events i bardzo dziękujemy Kathy Duvie za to że, umożliwiła Tomkowi walkę na tej gali, która będzie pokazywana w całych Stanach przez amerykańską stację NBC Sports Network . Dzięki temu "Górala" zobaczą miliony.- powiedział z zadowoleniem Ziggy Rozalski.

Bilety na walkę Adamka z Grano można nabyć pod numerem telefonu: 908-925- 5540