OBÓZ TARVERA ZŁOŻYŁ OFERTĘ BABILOŃSKIEMU

Redakcja, Informacja własna

2013-05-22

Tomasz Babiloński przeżywa ostatnio dobry okres. Jeszcze nie ochłonął po zakończonej wielkim sukcesem gali w Legionowie, przez kibiców oraz ekspertów uznanej za jedną z najlepszych imprez bokserskich w krótkiej historii boksu zawodowego w Polsce, a już otrzymał niezwykle interesującą ofertę z USA.

Dziś dotarła do niego propozycja z obozu byłego niekwestionowanego mistrza świata wagi półciężkiej, obecnie notowanego w czołówce kategorii cruiser (posiadał pas mniej znaczący IBO w tej wadze), jednego z najbardziej rozpoznawalnych pięściarzy na świecie Antonio Tarvera (26-6, 20 KO). "Magic Man" jest zainteresowany walką w Polsce na gali Babilon Promotion.

- Nie da się przejść obojętnie wobec takiej propozycji. Przecież ten facet to nazwisko z absolutnego topu światowego boksu, wielki mistrz, wciąż w czołówce, głosne nazwisko, pamiętna rola w "Rocky'm". Niebawem poznam szczegółowe oczekiwania Tarvera i wtedy będę mógł się ustosunkować do tej propozycji. 18 sierpnia planuję walkę dla Krzyśka Głowackiego na gali w Międzyzdrojach, on jak wiadomo boksuje w wadze Tarvera, ale spekulowanie na temat możliwości ich walki na obecnym etapie jest stanowczo przedwczesne. Natomiast na pewno cieszy to, że moja grupa pnie się do góry, stajemy się rozpoznawalną i cenioną marką, a na to pracowałem od wielu lat - stwierdził Babiloński.