POLKI WYGRAŁY MEETING W WITTENBURGU. NAGRODA INDYWIDUALNA DLA SANDRY DRABIK

Jarosław Drozd, Informacja własna

2013-05-20

Wielkim sukcesem reprezentantek Polski zakończył się międzynarodowy meeting z cyklu Round Robin, który przez ostatnie 3 dni rozgrywany był w Wittenburgu koło Hamburga. Podopieczne Pawła Pasiaka, któremu w narożniku pomagał tym razem Marcin Stankiewicz, wygrały wszystkie mecze, zdobywając główną nagrodę i pierwsze miejsce.

WYNIKI TRZECIEGO DNIA WALK>>>

To nie wszystkie wyróżnienia jakie stały się udziałem naszych zawodniczek, bowiem w uznaniu pięściarskiego kunsztu nagrodę dla najlepiej wyszkolonej technicznie pięściarki otrzymała Sandra Drabik (51 kg), która wygrała swoje wszystkie walki. Podobnie jak zawodniczka z Kielc trzy razy zwycięsko ze swoich pojedynków wychodziły Sandra Kruk (57 kg), Karolina Graczyk (60 kg), Natalia Hollińska (69 kg) i Lidia Fidura (75 kg).

Jako, że zawody trwały przez 3 dni i miały charakter meetingu, dopiero teraz - po zakończeniu ostatnich walk - możemy podać pełne wyniki meczów. I tak Biało-Czerwone w pierwszym meczu pokonały drugą drużynę Niemiec (18-2), w drugim pierwszy skład naszych zachodnich sąsiadek (12-8) a w trzecim ekipę Węgier (14-4). Łącznie podopieczne trenerów Pasiaka i Stankiewicza wygrały 15 walk w ringu i 7 przez walkower. Przegrały zaledwie 7 pojedynków, w tym kilka nieznacznie na punkty. 

WYNIKI TRZECIEGO DNIA WALK

Angelika Grońska - Anita Boede (HUN) 20-19
Sandra Drabik - Katalin Ancsin (HUN) 17-8
Csilla Nemedi (HUN) - Aleksandra Paczka 13-10
Sandra Kruk - Szabina Szuecs (HUN) WO.
Karolina Graczyk - Vivien Combor (HUN) 21-6
Bianka Nagy (HUN) - Sylwia Maksym 18-9
Natalia Hollińska - Eszter Olah (HUN) 25-15

Lidia Fidura - Andrea Strohmaier (GER1) 13-10