LEDERMAN: 'CANELO' ROZNIESIE TROUTA

Chris Robinson, boxingscene.com

2013-04-04

Nieoficjalny sędzia punktowy stacji HBO, Harold Lederman jest przekonany, że Saul "Canelo" Alvarez (41-0-1, 30 KO) nie będzie miał żadnych problemów i rozniesie w ringu Austina Trouta (26-0, 14 KO). Do hitowego pojedynku pomiędzy mistrzami kategorii junior półśredniej dojdzie już 20 kwietnia na stadionie Alamodome w San Antonio.

- Ciężko mi o tym mówić, jednak moim zdaniem "Canelo" zniszczy Trouta. Lubię Austina, lubię Grega Cohena, lubię ich cały team, jednak "Canelo" jest niesamotwity. Uwierzcie. Wierzę z całego serca i czuję to, że Alvarez jest gwiazdą. Potrafi boksować, dobrze się porusza, jego ciosy mają moc. Ma jedynie 22 lata, a walczy jak doświadczony weteran. To niesamowity pięściarz. Kocham "Canelo" Alvareza - powiedział Lederman.

Lederman był pod wrażeniem ostatniej wygranej Trouta nad Miguelem Cotto (26-0, 14 KO), jednak mimo wszystko "Canelo" jest w jego mniemaniu lepszym pięściarzem.

- Zaimponował mi w walce z Cotto. Wyszedł do dobrego pięściarza i pokonał go w dobrym stylu. Po prostu myślę, że "Canelo" ma to coś. Zwróćcie uwagę, Cotto jest już w coraz gorszej formie. Niestety, to prawda - dodał Lederman.