WOJAK BOXING NIGHT W RZESZOWIE

Redakcja, Informacja prasowa

2013-04-04

Już za niewiele ponad dwa tygodnie, 20 kwietnia w Rzeszowie po raz kolejny odbędzie się gala ''Wojak Boxing Night''. W walce wieczoru zobaczymy jedną z największych polskich nadziei wagi ciężkiej, Artura Szpilkę (13-0, 10 KO). Rywalem popularnego i wzbudzającego duże kontrowersje ''Szpili'' będzie zaprawiony w bojach Taras Bidenko (28-5, 12 KO), który przegrywał właściwie tylko z zawodnikami czołówki.

Ukraniec uległ m.in. Nikołajowi Wałujewowi, Robertowi Heleniusowi, Denisowi Bojcowowi i Manuelowi Charrowi, stawiając zazwyczaj zaciekły opór. Ma na koncie zwycięstwa z Michaelem Sprottem, Christianem Hammerem, Nurim Seferim, Richelem Hersisią czy Juliusem Francisem. Z ciekawym rywalem zmierzy się także w Rzeszowie notowany w czołówce rankingów wagi cruiser Paweł Kołodziej (30-0, 17 KO). Do ringu z ''Harnasiem'' wejdzie 41-letni Jamajczyk Richard Hall (30-12, 28 KO), którego pamiętamy zwłaszcza z wojen z Dariuszem Michalczewskim.

Na gali w Rzeszowie wystąpi również mierzący już w mistrzowskie walki cruiser Krzysztof Głowacki (18-0, 12 KO). Nazwisko jego przeciwnika nie jest jeszcze znane. Poza tym czekają nas: walka znakomitego prospekta wagi piórkowej Kamila Łaszczyka (12-0, 6 KO) z byłym utytułowanym amatorem Krzysztofem Rogowskim (5-2, 2 KO) oraz pojedynki Krzysztofa Kopytka (4-0, 2 KO), Przemysława Runowskiego (1-0, 0 KO), Łukasza Gworka (2-0, 1 KO) i Tomasza Duszaka (debiut). 

Bilety na galę można nabyć w serwisie www.eventim.pl.