GARCIA: DOŚWIADCZENIE TRACI NA ZNACZENIU, KIEDY ZOSTAJESZ TRAFIONY

Lem Satterfield, RingTV

2013-04-02

27 kwietnia na gali w Barclays Center niepokonany Danny Garcia (25-0, 16 KO) przystąpi do kolejnej obrony pasów mistrza świata federacji WBC i WBA (Super) w wadze junior półśredniej. Jego rywalem będzie nieobliczalny Zab Judah (42-7, 29 KO) - bez wątpienia zawodnik bardziej utalentowany, ale jednocześnie niezwykle chimeryczny i w gruncie rzeczy odrobinę niespełniony.

- Dorastam jako pięściarz, jestem coraz bardziej pewny siebie i za każdym razem dokładnie wiem, co mam robić w ringu, żeby zwyciężać - zapewnia 25-letni "Swift". - Mógłbym powiedzieć, że on jest inny, bardziej doświadczony i szybszy, ale tak naprawdę tego nie wiemy. Wielu rywali mówi przed walką, że mają ode mnie więcej doświadczenia, ale to nigdy nie ma znaczenia, kiedy jesteśmy już między linami. Wszystko traci znaczenie, kiedy zostajesz trafiony.

- Kiedy obrywasz, nie ma znaczenia, jak bardzo jesteś doświadczony. Liczy się tylko to, czy potrafisz przyjąć cios. Jestem skupiony, w świetnej formie. Jedyną osobą, która może ze mną wygrać jestem ja sam. Jestem gotowy, czuję się silny i gwarantuję wam świetną walkę 27 kwietnia - kończy Garcia.