BRAHMER I CULCAY ZABOKSUJĄ W HAMBURGU

Redakcja, Informacja prasowa

2013-03-07

Jurgen Brahmer (39-2, 30 KO) miesiąc temu pokonał po twardej walce Eduarda Gutknechta, odbierając mu tytuł mistrza Europy i z marszu stając się oficjalnym pretendentem do tronu federacji WBO wagi półciężkiej. Zanim jednak stanie do walki o tytuł, jaki już przecież dzierżył w przeszłości, najpierw wystąpi 27 kwietnia podczas gali w Hamburgu.

- Oczywiście zauważyłem w boksie Jurgena pewne braki w ostatniej walce, jednak w Hamburgu będzie znacznie lepiej - zapewnia szkoleniowiec Karsten Rower, który po raz pierwszy miał okazję pracować z Brahmerem po jego "transferze" do Sauerland Event.

- Z Gutknechtem walczyłem po długiej przerwie i nie do końca wiedziałem na co mnie stać. Teraz zamierzam pokazać w Hamburgu, że stać mnie jeszcze na sporo - deklaruje były pogromca naszego Aleksa Kuziemskiego.

Oprócz Brahmera (na zdjęciu) podczas tego wieczoru do obrony interkontynentalnego pasa federacji WBA kategorii junior średniej przystąpi również były mistrz świata w boksie olimpijskim - Jack Culcay (14-0, 10 KO).

- Jeszcze w tym roku chciałbym przystąpić do walki o tytuł mistrza świata - deklaruje "Złoty Jack".