PRZECIWNIK MAYWEATHERA WYBRANY

Rick Reeno, boxingscene.com

2013-01-23

Jak zapewnia jedna z osób prowadzących grupę Golden Boy Promotions, Richard Schaefer, już za parę dni poznamy przeciwnika powracającego Floyda Mayweathera Juniora (43-0, 26 KO), który po raz kolejny wyjdzie do ringu 4 maja w MGM Grand w Las Vegas. Oponent jest już wybrany,  strony osiągnęły porozumienie, brakuje tylko podpisów na kontraktach.

- Pracujemy nad kontraktami. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi prawnikami. Wszystkie strony biorące udział w tym wielkim wydarzeniu dogadały się, a już niedługo złożą podpisy. Liczę, że już pod koniec tego tygodnia, ewentualnie na początku przyszłego podamy wszystkie informacje. Nie chcę robić zamieszania, dopóki nie mamy kontraktów. Bądźcie cierpliwi - powiedział Schaefer.

Schaefer zaznacza, że przeciwnikiem nie będzie promowany przez grupę Top Rank Timothy Bradley (29-0, 12 KO), który wcześniej był wymieniany przez Boba Aruma jako potencjalny rywal "Moneya".

- To kolejne kłamstwo z ust przedstawicieli Top Rank. Nie było takich rozmów, jednak Arum lubi promować swoich zawodników kosztem Mayweathera. Przez lata robili to z Mannym Pacquiao. Prawda jest taka, że Floyd jest największą gwiazdą tego sportu i wymienienie jego nazwiska jest gwarantem tego, że o informacji usłyszą wszyscy. Liczę, że Top Rank skończy z takimi praktykami - zakończył Schaefer.