O 19:45 SpaRING RUNDA 18. MIGACZEW GOŚCIEM

Magazyn SpaRING, Informacja własna

2012-11-27

Dzisiaj o 19:45 na łamach Bokser.Org odbędzie się kolejny odcinek cyklicznego Magazynu Pięściarskiego SpaRING na żywo. Gościem specjalnym 18. rundy będzie trener Hubert Migaczew, który w piątek poprowadził Hussars Poland do niespodziewanego zwycięstwa nad Boxing Team Russia na gali zawodowej ligi WSB w Gdyni. Był to historyczny, pierwszy triumf polskiej ekipy w elitarnych rozgrywkach.

Zapraszamy i zachęcamy do przesyłania pytań do Migaczewa w komentarzach – te najciekawsze zadamy w trakcie programu.

OGLĄDAJ NAJBLIŻSZY SpaRING >>>

We wtorek podyskutujemy również o innych ciekawych pojedynkach, w tym smutnej porażce Ricky’ego Hattona (45-3, 32 KO), wielkim triumfie Roberta Guerrero (31-1-1, 18 KO) i powrocie na mistrzowski tron Danny’ego Greena (33-5, 28 KO). W tej sprawie połączymy się z naszym stałym ekspertem Leszkiem Dudkiem

Nie zabraknie również dyskusji o najbliższych konfrontacjach, pod lupę weźmiemy chociażby zbliżające się weekendowe starty Davide’a Price’a (14-0, 12 KO), Tysona Fury’ego (19-0, 14 KO) i Miguela Angela Cotto (37-3, 30 KO).

Program poprowadzi redaktorski duet – Maciej Dąbkowski i Piotr Jagiełło. Za stronę audio-wizualną odpowiadać będzie Leszek Dąbrowski. Projekty graficzne wykonał Emil Goska.

POLUB SpaRING NA FACEBOOKU >>>