50 CENT CHCE WALKI DIRRELL-WARD

Redakcja, Twitter

2012-11-03

Teraz, kiedy wiemy już, że przyjaźni 50 Centa i Floyda Mayweathera (43-0, 26 KO) nie da się uratować, ten pierwszy rozpoczął działania promocyjne na dużą skalę. Nowojorski raper-promotor jest zainteresowany doprowadzeniem do walki Yuriorkisa Gamboy (21-0, 16 KO) ze wspomnianym wyżej królem P4P, ale myśli także o skonfrontowaniu innego swojego podopiecznego - Andre Dirrella (20-1, 14 KO) z królem wagi super średniej Andre Wardem (26-0, 14 KO).

50 CENT: FLOYD, WALCZ Z GAMBOĄ >>

- Andre Ward, pieprz się chłopcze. Andre Dirrell chce z tobą walczyć - czytamy na oficjalnym koncie Twitterowym 50 Centa. - Andre Ward vs Andre Dirrell. Zdobędzie pas i zaczniemy zabawę.

Nie obyło się także bez wymiany kolejnych uprzejmości z "Money" Mayweatherem.

- Szanuję strzelca, a nie tego, do kogo strzelano - rozpoczął Floyd, odnosząc się do sytuacji sprzed ponad dekady, kiedy 50 Cent został kilkukrotnie postrzelony i ledwo uszedł z życiem. - Wayne, Kanye, Ross i Drake rządzą rapem. Kobiety kłamią, mężczyźni kłamią, liczby nie kłamią.

Na odpowiedzi nie trzeba było czekać długo.

- Sprawię, że Floyd Senior będzie bogaty - napisał 50 Cent, potwierdzając tym samym, że słynny szkoleniowiec i ojciec Juniora będzie trenował gwiazdy SMS Promotions. - Floyd, przestań wydawać kasę na dziwki. Głupcze, one cię nie kochają. Możesz sobie szanować strzelca. On nie żyje. Szpanujesz kasą, a ja mam jej od ciebie dużo więcej. Al Haymon ciągle ci pożycza, bo po każdej walce wszystko przepuszczasz.