NAJMAN PLANUJE KOLEJNĄ GALĘ

Redakcja, elk.wm.pl

2012-10-16

27 października w nowej hali sportowej w Częstochowie odbędzie się gala „Częstochowa vs. Reszta Świata” organizowana przez Marcina Najmana i Łukasza Głowackiego z NG Promotions. Trzy tygodnie później planowana jest kolejna, reklamowana hasłem „Ełk vs reszta świata". Gala planowana jest na 17 listopada w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Kolbego w Ełku. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w telewizji Orange Sport.

- Pomysł, żeby w Ełku zorganizować coś takiego, powstał jeszcze za życia Jerzego Kuleja, dwukrotnego mistrza olimpijskiego - mówi promotor Marcin Najman. - Pana Jerzego już z nami nie ma, a ta gala będzie dedykowana właśnie jemu. On ten region pokochał, w Ełku mieszkał.

W trakcie gali zaplanowano m.in. pięć zawodowych walk bokserskich. W jednej z walk wieczoru wystąpi bokser i promotor Dariusz Snarski.

- Ja już nie muszę nikomu nic udowadniać, walczę dla pana Jerzego - mówi Dariusz Snarski. - Moim rywalem będzie 19-latek z Białorusi. Mocno bije, ale za mną przemawia ogromne doświadczenie w ringu. Walka będzie ciekawa - zapewnia Snarski.