MAJEWSKI-MUNDY II: WYNIKI WAŻENIA

Redakcja, Informacja własna

2012-09-29

Już dziś Przemysław Majewski (19-1, 13 KO) zmierzy się w Atlantic City z Latifem Mundym (10-4, 4 KO) w pojedynku o wakujący pas WBO Inter-Conti wagi średniej. Za nami wyniki ważenia - Polak osiągnął 157,8 funtów, natomiast jego rywal 161. Wkrótce więcej informacji dotyczących gali "Global Boxing Series".

Na razie przypomnijmy, że oprócz Majewskiego zobaczymy w ringu dwóch innych Polaków - Patryka Szymańskiego (1-0, 1 KO) i debiutującego Michała Chudeckiego, którzy niedawno stali się częścią projektu Mariusza Kołodzieja. Wracając do pojedynku Majewski-Mundy - szykuje się ostra walka. Pierwsze starcie tych pięściarzy w 2009 roku zakończyło się wyraźnym zwycięstwem punktowym Przemka, której w trzeciej odsłonie miał Mundy'ego na deskach.

- Przemek wyprzedza rywala szybkością, genialnie dociera do głowy przeciwnika, w końcówce rundy zaskakuje go swoją siłą i efektowny lewy prosty poprawia rozbrzmiewającym w całej sali potężnym, piorunującym prawym na szczękę, po którym Mundy na kilka sekund pada niczym martwy na deski. Otrząsa się jednak  i tak kończy się trzecia runda - tak pisał o tym nasz człowiek w Stanach Zjednoczonych, Marcin Filipowski. Przygotujcie się na kolejne grzmoty.