RAHMAN ZAPOWIADA NOKAUT

Random Hits, boxingscene.com

2012-09-21

Już w przyszły weekend na gali w Hamburgu regularny mistrz WBA wagi królewskiej, Aleksander Powietkin (24-0, 16 KO) stanie do walki z 40-letnim Hasimem Rahmanem (50-7-2, 41 KO). "The Rock" na tydzień przed kolejnym mistrzowskim starciem w karierze jest bardzo pewny siebie, mimo tego, że kibice i eksperci spisują go na straty.

- Przygotowuję się od 6 miesięcy, bo datę kilkakrotnie przekładano. Dawno nie byłem tak gotowy na walkę jak teraz, mogę walczyć 12 rund, mam świetną kondycję. Mam ogromne doświadczenie i to nie będzie moje pierwsze rodeo. Walczyłem już na najwyższym poziomie i dam sobie radę z presją. Jestem profesjonalistą, więc mogę walczyć wszędzie. Nie przeszkadza mi to, że pojedynek odbędzie się w Niemczech.

Hasim zapytany o to, jaki wynik przewiduje w następną sobotę odpowiedział bez wahania - pojedynek zakończy się przed czasem na jego korzyść.

- Na tym poziomie nie ma łatwych walk, jednak jestem gotowy w stu procentach i niesamowicie zmotywowany. Starcie nie potrwa pełnego dystansu. Znokautuję Powietkina 29 września - zakończył Rahman.