DE LA HOYA: 13 TYSIĘCY BILETÓW SPRZEDANYCH

Ryan Burton, boxingscene.com

2012-09-12

Zapewne w odpowiedzi na znakomitą sprzedaż biletów na pojedynek Martinez vs Chavez Junior, Oscar De La Hoya postanowił pochwalić się dużym zainteresowaniem potyczką Saula Alvareza (40-0-1, 29 KO) z Josesito Lopezem (30-4, 18 KO). Prezydent Golden Boy Promotions zdradził, że do tej pory sprzedano bagatela 13 tysięcy wejściówek na walkę młodego "Canelo" i to ma nie być koniec sukcesu.

Na chwilę obecną zostało jeszcze około 5 tysięcy pustych miejsc i wszystkie mają się zapełnić. "Cynamonowy" będzie bronił pasa WBC w kategorii junior średniej. 22-latek pierwotnie miał boksować z Victorem Ortizem, ale ten niespodziewanie przegrał z Lopezem właśnie, który stanie przed życiową szansą.

- Sprzedaliśmy ponad 13 tysięcy wejściówek. W sobotę spodziewamy się kompletu widzów – powiedział De La Hoya.

Były zawodowy mistrz świata z niecierpliwością czeka na sobotni wieczór, licząc na wielkie pięściarskie emocje.

- Szykuje się kapitalny weekend. Przed nami dwie wspaniałe walki. Jedna sprzedawana w systemie Pay-Per-View, a druga na antenie Showtime Championship Boxing. Ważny weekend dla boksu. Cała uwaga będzie skupiona na naszym sporcie. Zostaną sprzedane tysiące pakietów PPV, a miliony zobaczą galę na Showtime – zakończył "Złoty Chłopiec".