ADAMEK vs WALKER: PPV PO 40 I 49 zł

Redakcja, n.pl, fot. Agata Gierlak

2012-08-26

W sobotę 8 września fanów pięściarstwa zelektryzuje pojedynek Tomasza Adamka z Travisem Walkerem o mistrzostwo Ameryki Północnej federacji IBF w wadze ciężkiej. Walka wieczoru Adamek – Walker oraz ciekawie zapowiadające się starcia z udziałem Bryanta Jenningsa, Adama Kownackiego czy Steve'a Cunninghama dostępne będą dzięki systemowi Pay Per View. Gala z Newark w stanie New Jersey dostępna będzie na kanale 109 w sobotę 8 września od godziny 21:00.

Kibice w Polsce bacznie śledzą walki z udziałem Tomasza Adamka. Popularny „Góral” wygrał 46 walk z czego aż 28 przez nokaut. Przegrał tylko dwukrotnie. Pojedynki z udziałem Adamka, które odbywały się w Stanach Zjednoczonych dla kibiców w Polsce były późno w nocy. Tym razem organizatorzy wyszli naprzeciw oczekiwaniom kibiców znad Wisły. Gala z walką wieczoru Adamek – Walker rozpocznie się w Newark w stanie New Jersey popołudniu. Dzięki temu w Polsce występ „Górala” można będzie zobaczyć w godzinach wieczornych – już od 21:00!

Walkę można zamawiać od soboty 25 sierpnia  poprzez ICA, Telefoniczne Centrum Abonenta (numery telefonu znajdują się w stopce strony) lub dekoder podłączony do Internetu. Zamawiający musi posiadać dekoder PVR.

Cena  dla  zamówień złożonych od soboty 25 sierpnia do piątku 7 września do godz. 12:00 – 40 zł. Po tym terminie 49 zł.