'GÓRAL' KIBICUJE NASZYM OLIMPIJCZYKOM

Redakcja, Informacja własna

2012-07-28

- Nie wyobrażam sobie, żebym miał nie kibicować moim rodakom. Start na olimpiadzie i zdobycie medalu jest marzeniem każdego sportowca. Dlatego będę trzymał kciuki za naszych sportowców i śledził ich poczynania w chwilach wolnych od treningów - powiedział Tomasz Adamek.

Od piątku 27 lipca ruszyła sprzedaż biletów na walkę Tomasza Adamka z Travisem Walkerem, której stawką będzie pas IBF North American w wadze ciężkiej. Pięściarze stoczą pojedynek na gali 8 września w Prudential Center w Newark. Drzwi na galę zostaną otwarte już o godzinie 1:30 po południu, a pierwsza walka rozpocznie się o godzinie 2:00. Dzięki tym zmianom czasowym polscy kibice będą mogli zobaczyć wieczorem czasu polskiego na żywo to bokserskie widowisko w systemie PPV.

- Ja wyjdę do ringu prawdopodobnie około godziny 5:00 po południu czasu amerykańskiego. Będzie to dla mnie nowością, bo zwykle o tej porze zbierałem się dopiero do wyjazdu do hali. Ale myślę, że nie będę miał problemów by się przestawić - powiedział Tomasz Adamek.

Gala 8 września jest organizowana przy współpracy Main Events, Peltz Boxing oraz Ziggy Promotions. Bilety w cenach: 180$, 105$, i 55$ są do nabycia pod numerem telefonu 908-494-2707.