WYGRAJ RĘKAWICĘ Z PODPISEM BUFFERA!

2012-07-07

REGULAMIN KONKURSU >>

Zapraszamy na konkurs dla zarejestrowanych czytelników naszego portalu, który polega na właściwym wytypowaniu zakończenia dzisiejszych pojedynków Władimira Kliczki (57-3, 50 KO) z Tonym Thompsonem (36-2, 24 KO) oraz Grzegorza Proksy (27-1, 20 KO) z Kerrym Hope'em (17-3, 1 KO). Do wygrania mamy dla rękawicę bokserską, na której kilka tygodni temu w Kopenhadze swój podpis złożył Michael Buffer, anonser ringowy i jedna z największych ikon światowego boksu.

REGULAMIN:

1. W konkursie mogą wziąć udział tylko zarejestrowani czytelnicy BOKSER.ORG.
2. Odpowiedź na pytanie konkursowe, które brzmi: "Jakim wynikiem i w którym momencie zakończą się walki Władimir Kliczko – Tony Thompson i Grzegorz Proksa – Kerry Hope?", wysyła się w komentarzu w rozwinięciu tej wiadomości.
3. Można wstawić tylko jedną odpowiedź. W przypadku podwójnej odpowiedzi, osoba biorąca udział w konkursie jest zdyskwalifikowana.
4. Odpowiedź wstawiamy w formacie:
1) Imię i nazwisko zwycięzcy walki Kliczko-Thompson : Punkty/TKO/KO : Runda : Czas
2) Imię i nazwisko zwycięzcy walki Proksa-Hope : Punkty/TKO/KO : Runda : Czas
5. Nagrodzony zostanie autor odpowiedzi najbliższej wynikom dwóch walk
6. Jeśli właściwych, identycznych odpowiedzi będzie więcej niż jedna, zwycięzca zostanie wyłoniony w formie losowania
7. Odpowiedzi można wysyłać do godziny 22:00, bądź do momentu rozpoczęcia pojedynku Proksa-Hope, jeśli zacząłby się przed 22:00.
8. Ogłoszenie zwycięzcy konkursu nastąpi w niedzielę wieczorem.

Przykłady odpowiedzi:

Kliczko wygra z Thompsonem na punkty, Proksa znokautuje Hope'a w połowie piątej rundy:
1) Władimir Kliczko : Punkty : 10 : 3:00
2) Grzegorz Proksa: KO : 5 : 1:30

Sędzia przerwie pojedynek Kliczko-Thompson w 45. sekundzie 4. rundy i ogłosi zwycięstwo Thompsona; Hope pokona Proksę na punkty:
1) Tony Thompson : TKO : 4 : 0:45
2) Kerry Hope: Punkty : 10 : 3:00

Walka Kliczko-Thompson zakończy się remisem; Hope zrezygnuje z wyjścia do 8. rundy walki z Proksą:
1) Remis: Punkty: 10 : 3:00
2) Grzegorz Proksa: RTD : 7 : 3:00