KOSTKA Z PODPISEM ROYA MA WŁAŚCICIELA

Redakcja, Informacja własna

2012-07-01

Przedstawiamy rozwiązanie naszego wczorajszego konkursu, który polegał na właściwym wytypowaniu rezultatów walk Roya Jonesa Jr. z Pawłem Głażewskim oraz Artura Szpilki z Jameelem McCline'em.

Do wygrania mieliśmy kostkę mikrofonową Bokser.org, na której autografy złożyli nasi piątkowi rozmówcy – były mistrz świata w czterech kategoriach wagowych Roy Jones Jr. (56-8, 40 KO) oraz Nate Campbell (36-9-1, 26 KO), były mistrz świata w wadze lekkiej. Wczoraj po walce podpisał ją także Paweł Głażewski (17-1, 4 KO).

Wyników walk nie trzeba nikomu przypominać, ale dla formalności zrobimy to – Jones wygrał niejednogłośnie na punkty z Głażewskim, a jednogłośnym zwycięzcą walki z McCline'em został Szpilka.

Spośród niejednej prawidłowej odpowiedzi wylosowaliśmy jednego jej autora – jest nim użytkownik "gat", którego prosimy o kontakt z nami poprzez e-mail [email protected] i podanie adresu, pod który ma zostać wysłana nagroda. Wszystkim pozostałym dziękujemy za udział i życzymy szczęścia w naszych przyszłych konkursach.