JOHNSON ZAMIERZA NOKAUTOWAĆ

Piotr Jagiełło, Informacja prasowa

2012-06-18

Kevin Johnson (26-1-1, 12 KO) zapowiada wielką formę przed środowym turniejem "Prizefighter" w wadze ciężkiej. Amerykanin solidnie przepracował okres przygotowawczy i jego celem jest znokautowanie trzech oponentów i sięgnięcie po puchar. Były pretendent do tytułu mistrza świata zmierzy się w ćwierćfinale z Noureddinem Meddounem (4-1, 4 KO).

W półfinale "Kingpin" może trafić na Alberta Sosnowskiego (46-4-2, 28 KO), jeśli Polak wyeliminuje Maurice’a Harrisa (25-16-2, 11 KO). Konfrontacja na dystansie zaledwie 3 rund (zgodnie z regułami Prizefightera) odpowiada 32-letniemu Johnsonowi, który do tej pory był postrzegany jako zawodnik wolno rozkręcający się.

- Uwielbiam reguły Prizefightera, które wyglądają świetnie! Znokautowanie trzech gości w jeden wieczór będzie czymś niezwykłym. Przyszedłem tu po pieniądze. Po zwycięstwie w turnieju zrobię kolejny krok do przodu. Nikt nie zatrzyma mnie w drodze do drugiej walki o mistrzostwo świata. Nikt nie może mnie pokonać! - mówił w swoim stylu Johnson.