KUŹNIA BOKSU: WYGRAJ BILETY I KOSZULKĘ ADAMEK TEAM!

Redakcja, Informacja własna

2012-05-21

Redakcja Bokser.org i firma Portfel.pl zapraszają do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest 10 podwójnych wejściówek na galę "Kuźnia Boksu – Pojedynek Bratanków". 1 czerwca, na kilka dni przed startem Euro 2012, drużyna złożona z polskich pięściarzy podejmie w rzeszowskiej hali Podpromie zespół Ukraińców.

W pojedynku wieczoru Dariusz Sęk (15-0-1, 6 KO) zmierzy się z doświadczonym Witalijem Rusałem (27-3, 19 KO). W polskiej drużynie wystąpią także Piotr Wilczewski, Maciej Sulęcki, Norbert Dąbrowski, Kamil Łaszczyk, Mateusz Rzadkosz i Michał Wilczek.

Najwyższy z naszych zawodników jest ten ostatni, który podobnie jak Mateusz Rzadkosz, w Rzeszowie wystąpi jako bokser amatorski. To właśnie z podopiecznym trenera Jarosława Soroko związane jest nasze konkursowe pytanie: Ile centymetrów wzrostu ma Michał Wilczek? Dla uważnych czytelników Bokser.org znalezienie tej informacji nie będzie stanowiło wielkiego problemu. Maile z odpowiedziami wysyłajcie na adres [email protected].

Konkurs zakończy się w niedzielę o 22:00, wyniki ogłosimy w poniedziałek rano. Do każdego zestawu z biletami dołączona zostanie koszulka z serii Portfel.pl - Adamek Boxing Team, w jakiej nie raz widzieliście najlepszego polskiego pięściarza ostatnich lat Tomasza Adamka (45-2, 28 KO).

Ci, którym nie powiedzie się w naszym konkursie, bilety na galę "Kuźnia Boksu – Pojedynek Bratanków" będą mogli nabyć na portalu eBilet.pl oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju. Więcej informacji o gali znajdziecie na Facebooku.